Proč si vybrat nás – 5 důvodů

KVALITA - RYCHLOST - VÝHODNOST

Zajistíme ve špičkové kvalitě, rychlých dodacích lhůtách a za výhodné ceny komplexní řešení úpravy Vaší pitné, užitkové i technologické vody, dodávek komponentů pro úpravny vody a plastových potrubních rozvodů pro Vaše aplikace. Jsme specialisté na technologie změkčování, odželezňování, odmanganování, filtrace na aktivním uhlí, mechanické a vícevrstvé filtrace, odstraňování dusičnanů, demineralizace, dávkování chemikálií a reverzní osmozu. Zbavíme Vaši vodu zvýšené tvrdosti, nežádoucího zabarvení, zápachu, mechanických nečistot, kalů a bakterií! Upravíme Vaši vodu pro náročné technologické aplikace! Dodáme veškeré komponenty pro úpravu vody. Dodáme plastové trubky, tvarovky a armatury pro potrubní rozvody pitné vody i vysoce agresivních chemikálií!

ŘEŠENÍ NA MÍRU PRO KAŽDÉHO

Najdeme pro každého z Vás vždy to nejvýhodnější řešení na míru od jednoduchých až po nejnáročnější aplikace, provedeme dodávku, montáž i servis.Profesionálně zajistíme úpravu pitné, užitkové i technologické vody pro chemický, strojírenský, galvanotechnický, farmaceutický, potravinářský, textilní i sklářský průmysl, zemědělství, vodohospodáře, hotely, penziony, restaurace, objekty občanské vybavenosti, kotelny, prádelny, školy, zdravotnická zařízení, jakož i pro obce do ca 1000 obyvatel, bytové a rodinné domy, chaty, chalupy i jednotlivé domácnosti. Dodáme jak jednoduché malé filtry, tak i nejmodernější vysoce sofistikovaná zařízení na úpravu vody pro speciální aplikace.

ÚČINNOST A SPOLEHLIVOST

Zaručujeme vysokou účinnost a provozní spolehlivost našich technologií a výrobků, používáme pouze kvalitní a certifikované komponenty od předních světových výrobců z Evropy a USA. Naše úpravny vody, komponenty pro úpravu vody i systémy plastových potrubních rozvodů slouží k naprosté spokojenosti uživatelů v mnoha významných podnicích z různých odvětví po celé České republice, na Slovensku i dalších zemích střední a východní Evropy.

ODBORNOST A KOMPETENCE

Disponujeme sehraným týmem zkušených odborníků z oboru chemie, strojírenství a obchodu s více než 20-letou praxí v oboru úpravy vody a plastů. Sledujeme nejnovější trendy v oboru technologií úpravy vody a plastů, vybíráme z nich to nejlepší a aplikujeme je do našich výrobků. Od roku 1991 jsme zrealizovali a dodali stovky úpraven vod pro nejrůznější aplikace. Jsme významným subdodavatelem technologií a komponentů pro úpravu vody a plastových potrubních rozvodů mnoha předních českých průmyslových podniků a montážních firem, především v oblasti chemického průmyslu a povrchových úprav.

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

Slibujeme Vám individuální, profesionální, přátelskou a zodpovědnou péči v prostředí dynamické a zdravé české firmy se stabilním zázemím. Ochotně vyjdeme vstříc Vašim přáním a požadavkům, vždy pro Vás budeme hledat nejlepší řešení z hlediska poměru ceny a užitné hodnoty. Pro velkoodběratele máme připravené zajímavé cenové rabaty a propracovaný systém osobní péče! Dáme Vám jistotu, že za Vaše peníze od nás tak vždy obdržíte maximum!

V případě požadavku na úpravu vody, komponenty pro úpravny vody či plastové potrubní rozvody nás kontaktujte!

Exportovat do PDF Odeslat emailem