Plastová vzduchotechnika

  • Plastová vzduchotechnika z materiálu PVC-U se vyznačuje odolností proti korozi, dlouhou životností, nehořlavostí a vysokou chemickou odolností vůči agresivním vzdušninám. Značnou předností je nízká hmotnost, snadná manipulace a montáž, nízký odpor proudění a minimální hlučnost. Sortiment tvoří trubky, dále pak v široké řadě tvarovky, klapky, hlavice a další příslušenství. Tyto vlastnosti předurčují plastové vzduchotechnické komponenty z PVC-U k použití i v náročných chemických provozech.
  • Plastová vzduchotechnika z materiálu PPs se vyznačuje odolností proti korozi, dlouhou životností, nehořlavostí a vysokou chemickou odolností vůči agresivním vzdušninám. Značnou předností je nízká hmotnost, snadná manipulace a montáž, nízký odpor proudění a minimální hlučnost. Sortiment tvoří trubky, dále pak v široké řadě tvarovky, klapky, hlavice a další příslušenství. Tyto vlastnosti předurčují plastové vzduchotechnické komponenty z PPs k použití i v náročných chemických provozech.
  • Plastové tlakové rozvody vzduchu z materiálu ABS se vyznačují odolností proti korozi, dlouhou životností, snadnou manipulací a montáží, vysokou chemickou odolností a mimořádnou odolností proti mechanickým rázům a náhlým zatížením. Tyto vlastnosti si materiál ABS udržuje i při teplotách až -40°C. Díky hladkému vnitřnímu povrchu je dosahováno minimálního odporu proudění vzduchu. Tyto vlastnosti předurčují plastové tlakové rozvody ABS k použití i v náročných mrazírenských a chladírenských zařízeních a provozech.
Exportovat do PDF Odeslat emailem