Plastová vzduchotechnika z materiálu PPs

  • Plastové vzduchotechnické trubky z materiálu PPs se vyznačují vysokou chemickou odolností vůči agresivním vzdušninám. Vzduchotechnické trubky mají kulatý průměr a jsou bezešvé. Vzhledem k nízké hmotnosti je výhodou snadná manipulace i s většími průměry (max. 500 mm). Trubky se snadno spojují, kombinují s tvarovkami a připevňují na konstrukce. Tyto vlastnosti předurčují plastové vzduchotechnické trubky z materiálu PPs i k použití v náročných chemických provozech.
  • Plastové vzduchotechnické tvarovky z materiálu PPs se vyznačují vysokou chemickou odolností vůči agresivním vzdušninám. Vzduchotechnické tvarovky se dodávají v širokém sortimentu, mají kulatý průměr a jsou bezešvé. Tvarovky mají nízkou hmotnost a snadno se spojují s trubkami. Tyto vlastnosti předurčují plastové vzduchotechnické tvarovky z materiálu PPs i k použití v náročných chemických provozech.
  • Plastové vzduchotechnické příslušenství z materiálu PPs se vyznačuje vysokou chemickou odolností vůči agresivním vzdušninám. Příslušenství zahrnuje v širokém sortimentu klapky, srážecí hlavice, nástavce a průchody. Příslušenství má nízkou hmotnost a snadno se spojuje s trubkami. Tyto vlastnosti předurčují plastové vzduchotechnické příslušenství z materiálu PPs i k použití v náročných chemických provozech.
  • V této kapitole naleznete užitné vlastnosti, technické parametry, teplotní a tlakové odolnosti materiálu PPs.
Exportovat do PDF Odeslat emailem