Potrubní rozvody z materiálu PP

  • Trubky z materiálu PP se vyrábí extrudováním ze 100% granulátu bez příměsí regenerátů. Trubky jsou vyrobeny z materiálu PP-H 100. Trubky z PP jsou hladké a bezešvé. Dodací délka je 5 m. Trubky z PP se dodávají v tlakových řadách PN2.5 až PN20 a světlostech od d 10 po d 500 mm.
  • Tvarovky na tupo z materiálu PP jsou vyrobeny z materiálu PP-H 100. V nabídce je široký sortiment T-kusů, kolen, šroubení, redukcí apod. Tvarovky se dodávají ve dvou tlakových řadách SDR 17,6 (PN 7.5) a SDR 11 (PN 12.5) a ve světlostech d 20 – d 800 mm.
  • Tvarovky na polyfúzi z materiálu PP jsou z vyrobeny z materiálu PP-H 100. V nabídce je široký sortiment T-kusů, kolen, šroubení, redukcí apod. Tvarovky se dodávají ve světlostech d 20 – d 110 mm, tlaková řada PN10.
  • Ruční armatury z materiálu PP se dodávají v provedení kulový kohout ve světlostech do DN80, klapky ve světlostech do DN200 a membránový ventil DN15 – DN100. V nabídce jsou armatury od renomovaných výrobců FIP, PRAHER a +GF+.
  • Armatury s pohonem (kulové kohouty, klapky a membránové ventily) z materiálu PP se dodávají s elektrickým nebo pneumatickým pohonem včetně příslušenství pro ovládání pohonu.
  • Měřící a regulační technika z materiálu PP zahrnuje zavzdušňovací a odvzdušňovací ventily, plovákové ventily, redukční ventily, přetlakové ventily, pojistné ventily, membránové převodníky, výtokové a odběrové ventily.
  • Materiál PP-H 100 je vysokohustotní homopolymerní polypropylén. Materiál PP-H se vyznačuje výbornou chemickou odolností, snadnou svařitelností a lze jej použít pouze do vnitřního prostředí (nemá UV stabilizaci). Teplotní odolnost materiálu PP-H je od 0oC do + 90oC.
  • Chemická odolnost plastových rozvodů je zpracovaná formou tabulek, kde je u vybraných chemických sloučenin uvedena orientační chemická odolnost v závislosti na teplotě, která je vyjádřena tak, že zvolený plastový materiál buď lze použít, lze použít omezeně nebo nelze použít. Veškeré uváděné odolnosti jsou pouze orientační a nezávazné.
Exportovat do PDF Odeslat emailem