Potrubní rozvody z materiálu PVDF

  • Trubky z materiálu PVDF se vyrábí extrudováním ze 100% granulátu bez příměsí regenerátů. Vyznačují se mimořádnou chemickou odolností prakticky oproti všem běžným anorganickým sloučeninám. Trubky z PVDF jsou hladké a bezešvé. Dodací délka je 5 m. Trubky z PVDF se dodávají v tlakových řadách PN10 a PN16 a světlostech od d 16 po d 225 mm.
  • V nabídce je široký sortiment druhů tvarovek pro polyfúzní svařování.
  • Ruční armatury z materiálu PVDF se dodávají v provedení 2-cestný kulový kohout, 3-cestný kulový kohout, uzavírací klapka a membránový ventil. V nabídce jsou armatury od renomovaných výrobců FIP, PRAHER a +GF+.
  • Armatury s pohonem (kulové kohouty, klapky a membránové ventily) z materiálu PVDF se dodávají s elektrickým nebo pneumatickým pohonem včetně příslušenství pro ovládání pohonu.
  • Průtokoměry z materiálu PVDF jsou určeny pro měření průtoku v uzavřených potrubních systémech. Jsou určeny pro svislou instalaci do potrubí. K průtokoměrům lze dodat i různé příslušenství a speciální typy stupnic podle koncentrace chemikálií.
  • Měřící a regulační technika z materiálu PVDF zahrnuje zavzdušňovací a odvzdušňovací ventily, plovákové ventily, redukční ventily, přetlakové ventily, pojistné ventily, membránové převodníky, výtokové a odběrové ventily.
  • Materiál PVDF se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, chemickou stálostí a vynikající chemickou odolností prakticky vůči všem anorganickým sloučeninám. PVDF lze použít ve vnitřním prostorech i venkovním prostředí. PVDF má teplotní odolnost od -30 do +150oC. Materiál se používá v těch nejnáročnějších průmyslových provozech.
  • Chemická odolnost plastových rozvodů je zpracovaná formou tabulek, kde je u vybraných chemických sloučenin uvedena orientační chemická odolnost v závislosti na teplotě, která je vyjádřena tak, že zvolený plastový materiál buď lze použít, lze použít omezeně nebo nelze použít. Veškeré uváděné odolnosti jsou pouze orientační a nezávazné.
Exportovat do PDF Odeslat emailem