Potrubní rozvody z materiálu PVC-U

  • Trubky z materiálu PVC-U se vyrábí extrudováním ze 100% granulátu bez příměsí regenerátů. Trubky PVC-U jsou hladké, bezešvé a bez hrdel. Dodací délka je 5m. Trubky PVC-U se dodávají v talkových řadách PN4 až PN25 a světlostech od d 12 po d 400. V nabídce jsou i speciální typy trubek pro agresivní média a průhledné trubky.
  • Tvarovky z materiálu PVC-U se dodávají od velikosti d16 do d315 mm. Tvarovky jsou standardně v provedení PN16. V nabídce je široký sortiment druhů tvarovek ve třech variantách provedení: lepené spoje, závitové spoje, přechod lepení x závit.
  • Ruční armatury z materiálu PVC-U se dodávají v provedení kulový kohout ve světlostech do DN80, v provedení klapky ve světlostech do DN200. Ve světlostech DN15 – DN65 lze dodat i regulační membránový PVC-U ventil. V nabídce jsou armatury od renomovaných výrobců FIP, PRAHER a +GF+.
  • Armatury s pohonem (kulové kohouty, klapky a membránové ventily) z materiálu PVC-U se dodávají s elektrickým nebo pneumatickým pohonem včetně příslušenství pro ovládání pohonu.
  • Průtokoměry z materiálu PVC-U jsou určeny pro měření průtoku v uzavřených potrubních systémech. Jsou určeny pro svislou instalaci do potrubí. K průtokoměrům lze dodat i různé příslušenství a speciální typy stupnic podle koncentrace chemikálií.
  • Měřící a regulační technika z materiálu PVC-U zahrnuje zavzdušňovací a odvzdušňovací ventily, plovákové ventily, redukční ventily, přetlakové ventily, pojistné ventily, membránové převodníky, výtokové a odběrové ventily.
  • Materiál PVC-U se spojuje lepením. Pro odmaštění povrchu slouží čističe. Lepidla se dodávají ve velikostech balení 125 g, 500 g a 1000 g.
  • Materiál PVC-U se vyznačuje vysokou pevností, chemickou odolností vůči chemikáliím a snadným spojováním lepením. Materiál PVC-U se používá ve vnitřním prostorech a má teplotní odolnost do 60oC. Plastové rozvody z PVC-U nachází uplatnění jak v průmyslu, v komunálním sektoru, tak i v rozvodech pitné vody.
  • Chemická odolnost plastových rozvodů je zpracovaná formou tabulek, kde je u vybraných chemických sloučenin uvedena orientační chemická odolnost v závislosti na teplotě, která je vyjádřena tak, že zvolený plastový materiál buď lze použít, lze použít omezeně nebo nelze použít. Veškeré uváděné odolnosti jsou pouze orientační a nezávazné.
Exportovat do PDF Odeslat emailem