Rozsah našich služeb, servis a opravy

Zařízení na úpravu vody a úpravny pitné i užitkové vody jsme schopni dodat v rozsahu od prosté dodávky až po kompletní řešení na klíč.

Nedílnou součástí našich dodávek technologií na úpravu vody je poskytování komplexních služeb našim odběratelům.

Tyto služby v rámci dodávaných zařízení na úpravu vody zahrnují především:

 • technické poradenství a podpora
 • návrhy nejvhodnějších řešení úpravy vody
 • dodávky zařízení na úpravu vody
 • montáže zařízení na úpravu vody
 • uvádění do provozu
 • zaškolování obsluhy
 • záruční servis
 • pozáruční servis
 • dodávky provozních náplní a chemikálií pro úpravny vody
 • výměny provozních náplní
 • periodické revizní prohlídky
 • převzetí komplexní péče o Vaši úpravnu vody

Veškeré výše uvedené činnosti poskytujeme a realizujeme dle základní filozofie naší společnosti kvalitně - rychle - výhodně!

Disponujeme týmem zkušených odborných technických a servisních specialistů s více než 20-letými zkušenostmi v oboru úpravy vody, špičkovým technickým vybavením a profesionálním zázemím. Naši autorizovaní techničtí a servisní specialisté uvedli do provozu a zajišťují servis pro stovky úpraven vody, které bezproblémově a spolehlivě slouží svým majitelům a uživatelům po celém území ČR i v zahraničí.

Periodické revizní prohlídky

Pro bezproblémový chod instalovaných zařízení a pro zajištění jejich co nejdelší životnosti doporučujeme po ukončení záruční doby 1x ročně provádět pravidelnou preventivní kontrolu, seřízení a údržbu Vašeho zařízení na úpravu vody.

Využijte proto naší speciální nabídky periodických revizních prohlídek zařízení na úpravu vody a úpraven vody! Naši autorizovaní servisní technici za výhodnou paušální cenu zkontrolují stav a funkci Vašeho zařízení na úpravu vody, provedou jeho seřízení, upozorní Vás na případné nedostatky či problémy, navrhnou a zajistí nejvhodnější způsob jejich nápravy. Preventivním servisem předejdete možnosti vzniku větších škod a vysokých nákladů spojených s nenadálou poruchou či odstávkou zařízení na úpravu vody!
Bližší informace ohledně rozsahu, cenách a dalších výhodách periodických revizních prohlídek Vašeho zařízení na úpravu vody najdete zde.

Převzetí komplexní péče o Vaši úpravnu vody

Převzetím komplexní péče o Vaši úpravnu vody Vás zcela zbavíme starostí spojených s provozem a údržbou Vašeho zařízení na úpravu vody a navíc získáte přístup k celé řadě nadstandardních služeb jako jsou např. pravidelné doplňování provozních náplní a chemikálíí, optimalizace chodu provozních parametrů Vašeho zařízení, garance nástupu servisního technika na opravu do 24 hod. od nahlášení poruchy po celém území ČR, nárok na 1 mimořádný servisní výjezd technika měsíčně zcela zdarma, dodávky provozních náplní a chemikálií se slevou -15% z ceníkových cen, provedení roční periodické revizní prohlídky zdarma, vedení provozně-servisní dokumentace úpravny vody atd. Převzetí komplexní péče o Vaši úpravnu vody je realizováno na smluvním základě za výhodné paušální ceny. V případě Vašeho zájmu o tuto službu nás kontaktujte.

Servisní smlouvy

Uzavřením písemné servisní smlouvy s naší společností na námi dodané zařízení na úpravu vody získáte výhodné slevy: -5% se smlouvou na 3 roky, -10% se smlouvou na 5 let. Slevy se vztahují na periodické revizní prohlídky, jakož i všechny neperiodické a mimořádné servisy. Slevu obdržíte na práci, náhradní díly i náhradní náplně z ceníkových cen.

Servis a opravy úpraven vody od jiných výrobců

V rámci našich dodavatelských možností jsme schopni též poskytovat servis, opravy a repase i na technologie úpravy vody námi nedodané. Možnost a rozsah servisu či opravy závisí na individuálním posouzení našich autorizovaných servisních techniků.

V případě požadavku na uzavření servisní smlouvy, periodickou revizní prohlídku, měření koloidního indexu, servis nebo jiné nabízené služby kontaktujte naše servisní techniky, kteří ochotně vyplní Vaše požadavky!

Exportovat do PDF Odeslat emailem