Rozsah našich služeb, servis a opravy

Zařízení na úpravu vody a úpravny pitné i užitkové vody jsme schopni dodat v rozsahu od prosté dodávky až po kompletní řešení na klíč.

Nedílnou součástí našich dodávek technologií na úpravu vody je poskytování komplexních služeb našim odběratelům.

Tyto služby v rámci dodávaných zařízení na úpravu vody zahrnují především:

 • technické poradenství a podpora
 • návrhy nejvhodnějších řešení úpravy vody
 • dodávky zařízení na úpravu vody
 • montáže zařízení na úpravu vody
 • uvádění do provozu
 • zaškolování obsluhy
 • záruční servis
 • pozáruční servis
 • dodávky provozních náplní a chemikálií pro úpravny vody
 • výměny provozních náplní
 • periodické revizní prohlídky

Veškeré výše uvedené činnosti poskytujeme a realizujeme dle základní filozofie naší společnosti kvalitně - rychle - výhodně!

Disponujeme týmem zkušených odborných technických a servisních specialistů s více než 25-letými zkušenostmi v oboru úpravy vody, špičkovým technickým vybavením a profesionálním zázemím. Naši autorizovaní techničtí a servisní specialisté uvedli do provozu a zajišťují servis pro stovky úpraven vody, které bezproblémově a spolehlivě slouží svým majitelům a uživatelům po celém území ČR i v zahraničí.

Periodické revizní prohlídky

Pro bezproblémový chod instalovaných zařízení a pro zajištění jejich co nejdelší životnosti doporučujeme po ukončení záruční doby 1x ročně provádět pravidelnou preventivní kontrolu, seřízení a údržbu Vašeho zařízení na úpravu vody.

Využijte proto naší speciální nabídky periodických revizních prohlídek zařízení na úpravu vody a úpraven vody! Naši autorizovaní servisní technici za výhodnou paušální cenu zkontrolují stav a funkci Vašeho zařízení na úpravu vody, provedou jeho seřízení, upozorní Vás na případné nedostatky či problémy, navrhnou a zajistí nejvhodnější způsob jejich nápravy. Preventivním servisem předejdete možnosti vzniku větších škod a vysokých nákladů spojených s nenadálou poruchou či odstávkou zařízení na úpravu vody!
Bližší informace ohledně rozsahu, cenách a dalších výhodách periodických revizních prohlídek Vašeho zařízení na úpravu vody najdete zde.

 

Servisní smlouvy

Uzavřením písemné servisní smlouvy s naší společností na námi dodané zařízení na úpravu vody získáte výhodné slevy: -5% se smlouvou na 3 roky, -8% se smlouvou na 5 let. Slevy se vztahují na periodické revizní prohlídky, jakož i všechny neperiodické a mimořádné servisy. Slevu obdržíte na práci, náhradní díly i náhradní náplně z ceníkových cen.

Servis a opravy úpraven vody od jiných výrobců

V rámci našich dodavatelských možností jsme schopni též poskytovat servis, opravy a repase i na technologie úpravy vody námi nedodané. Možnost a rozsah servisu či opravy závisí na individuálním posouzení našich autorizovaných servisních techniků.

V případě požadavku na uzavření servisní smlouvy, periodickou revizní prohlídku, provozní servis nebo jiné nabízené služby kontaktujte naše servisní techniky, kteří ochotně vyplní Vaše požadavky!

Exportovat do PDF Odeslat emailem