Obce

  • Kvalita pitné vody z vodovodního řadu pro hromadné zásobování obyvatel je daná vyhláškou Ministerstva zdravotnictví. Individuální zdroje (vrtané studny u jednotlivých rodinných domů) se posuzují rovněž podle této vyhlášky. Pokud pitná voda parametrům dle dané vyhlášky nevyhovuje, je nutná její další úprava.
  • Teplou užitkovou vodu je nutné vzhledem k ochraně potrubí proti zarůstání, korozi a optimálnímu přenosu tepla upravit na požadovanou kvalitu. Mezi nejčastěji používané technologie patří mechanická filtrace, změkčování a dávkování speciálních přípravků proti zarůstání potrubí a proti korozi. Teplá užitková voda musí zároveň splňovat požadavky na kvalitu pitné vody.
  • Vodu v topných systémech je nutné vzhledem k ochraně potrubí proti zarůstání, korozi a optimálnímu přenosu tepla upravit na požadovanou kvalitu. Mezi nejčastěji používané technologie patří mechanická filtrace, změkčování a dávkování speciálních přípravků proti zarůstání potrubí a proti korozi.
Exportovat do PDF Odeslat emailem


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/clients/client0/web262/tmp) in Unknown on line 0