Mechanické nečistoty

Pitná voda z individuálních zdrojů i z vodovodních řádů často obsahuje jemné mechanické nečistoty, které se do vody dostávají z geologického podloží, popřípadě ze starých nánosů v potrubí.
Voda s vysokým obsahem mechanických nečistot se proto upravuje technologií mechanické filtrace pomocí mnoha typů zařízení na mechanickou filtraci vody.
Plastová vysoce účinná a cenově výhodná zařízení na mechanickou filtraci pro domácnosti dodáváme pro průtoky od 0,28 m3/hod až do 2,0 m3 hod v těchto základních typových řadách:

Výběr vhodného typu zařízení na odstraňování mechanických nečistot je individuální a závisí na kvalitě vstupní surové vody a místních provozních podmínkách.

V případě provozních problémů s vysokým obsahem mechanických nečistot ve vodě nebo požadavku na úpravny vody kontaktujte naše technické specialisty, kteří odborně posoudí Vaše požadavky a navrhnou optimální řešení úpravy vody pro Vaši domácnost. Filtry a úpravny vody pro domácnosti najdete v našem odborném e-shopu www.jakupravitvodu.cz. Pro přímý vstup do e-shopu klikněte na banner.

Exportovat do PDF Odeslat emailem