Warning: session_start(): open(/var/www/clients/client0/web262/tmp/sess_rcv17eui7n7210op525d34tkv3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/clients/client0/web262/web/admin/class/weseus_controller.php on line 7
Mechanické nečistoty | Kowa

Mechanické nečistoty

Pitná voda z individuálních zdrojů i z vodovodních řádů často obsahuje jemné mechanické nečistoty, které se do vody dostávají z geologického podloží, popřípadě ze starých nánosů v potrubí.
Voda s vysokým obsahem mechanických nečistot se proto upravuje technologií mechanické filtrace pomocí mnoha typů zařízení na mechanickou filtraci vody.
Plastová vysoce účinná a cenově výhodná zařízení na mechanickou filtraci pro domácnosti dodáváme pro průtoky od 0,28 m3/hod až do 2,0 m3 hod v těchto základních typových řadách:

Výběr vhodného typu zařízení na odstraňování mechanických nečistot je individuální a závisí na kvalitě vstupní surové vody a místních provozních podmínkách.

V případě provozních problémů s vysokým obsahem mechanických nečistot ve vodě nebo požadavku na úpravny vody kontaktujte naše technické specialisty, kteří odborně posoudí Vaše požadavky a navrhnou optimální řešení úpravy vody pro Vaši domácnost. Filtry a úpravny vody pro domácnosti najdete v našem odborném e-shopu www.jakupravitvodu.cz. Pro přímý vstup do e-shopu klikněte na banner.

Exportovat do PDF Odeslat emailem


Warning: Unknown: open(/var/www/clients/client0/web262/tmp/sess_rcv17eui7n7210op525d34tkv3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/clients/client0/web262/tmp) in Unknown on line 0